Home

lucru Mareste satelit fotbal gaz metan cfr cluj plan Arhiva merge

Gaz Metan Mediaș – CFR Cluj 1-2 | ”Toată lumea vrea să plece!” Ioan Filip,  strigăt
Gaz Metan Mediaș – CFR Cluj 1-2 | ”Toată lumea vrea să plece!” Ioan Filip, strigăt

tags:cfr-gaz metan-liga 1

CFR Cluj s-a înțeles cu Yuri Matias, chiar în ziua meciului cu Gaz Metan  Mediaș
CFR Cluj s-a înțeles cu Yuri Matias, chiar în ziua meciului cu Gaz Metan Mediaș

CFR Cluj a făcut spectacol la primul meci după revenirea lui Dan Petrescu  la echipă
CFR Cluj a făcut spectacol la primul meci după revenirea lui Dan Petrescu la echipă

CFR Cluj - Gaz Metan Mediaș 2-1 » Claudiu Petrila, evoluție stelară în Gruia

VIDEO | Gaz Metan - CFR 1-2. Clujenii dau lovitura în ultimele secunde

CFR Cluj - Gaz Metan 1-1. Campioana României, egal în primul amical din 2021

CFR 1907 | CFR CLUJ – GAZ METAN 1-2

CFR Cluj revine la un punct față de olteni după victoria la pas cu Gaz Metan

CFR Cluj a dat-o în bară cu Gaz Metan Mediaș. Culio a ratat un penalty în  ultimul minut
CFR Cluj a dat-o în bară cu Gaz Metan Mediaș. Culio a ratat un penalty în ultimul minut

CFR Cluj - Gaz Metan Mediaș, Scor Final 6-1 - CN Sport - Stiri sportive din  Transilvania, Bucuresti, Romania
CFR Cluj - Gaz Metan Mediaș, Scor Final 6-1 - CN Sport - Stiri sportive din Transilvania, Bucuresti, Romania

CFR Cluj - Gaz Metan 1-2 / Asta da surpriză! Jorge Costa, prima victorie  pentru Mediaș, chiar pe terenul campioanei! | Sport | Tribuna
CFR Cluj - Gaz Metan 1-2 / Asta da surpriză! Jorge Costa, prima victorie pentru Mediaș, chiar pe terenul campioanei! | Sport | Tribuna

CFR Cluj ar putea cumpara jucatori de la Gaz Metan Medias - Ştiri de Cluj

Jucătorii lui CFR Cluj, explicații după victoria în prelungiri cu Gaz Metan:  „Putem vorbi și despre un blocaj!”
Jucătorii lui CFR Cluj, explicații după victoria în prelungiri cu Gaz Metan: „Putem vorbi și despre un blocaj!”

Fotbal Club CFR 1907 CLUJ - Bun venit, Yuri Matias! 🚂 ✍🏼 Cluburile CFR  1907 Cluj și Gaz Metan Mediaș au ajuns la un acord privind transferul  definitiv al fundașului Jefferson Yuri
Fotbal Club CFR 1907 CLUJ - Bun venit, Yuri Matias! 🚂 ✍🏼 Cluburile CFR 1907 Cluj și Gaz Metan Mediaș au ajuns la un acord privind transferul definitiv al fundașului Jefferson Yuri

BHMEDIA | FOTBAL: CFR Cluj - Gaz Metan Medias - Liga 1

Victorie dramatică la Mediaș! CFR Cluj reușește primul succes de anul  acesta cu un gol în ultimul minut împotriva celor de la Gaz Metan! -
Victorie dramatică la Mediaș! CFR Cluj reușește primul succes de anul acesta cu un gol în ultimul minut împotriva celor de la Gaz Metan! -

CFR Cluj l-a împrumutat pe Mihai Butean clubului... | News.ro

Gaz Metan - CFR Cluj. Moura 100 - Avancronică - LPF

Fotbal - Liga I: Gaz Metan Mediaş - CFR Cluj 0-0, în play-off | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Fotbal - Liga I: Gaz Metan Mediaş - CFR Cluj 0-0, în play-off | AGERPRES • Actualizează lumea.

GAZ METAN - CFR CLUJ 0-0 // VIDEO Se încinge lupta la vârf! FCSB poate  reduce diferența la sfârșitul rundei » Clasamentul actualizat
GAZ METAN - CFR CLUJ 0-0 // VIDEO Se încinge lupta la vârf! FCSB poate reduce diferența la sfârșitul rundei » Clasamentul actualizat

Gaz Metan 0-0 CFR Cluj | ZERO suporteri, ZERO fotbal la Medias! Pas GRESIT  pentru Dan Petrescu inaintea duelului cu FCSB | Sport.ro
Gaz Metan 0-0 CFR Cluj | ZERO suporteri, ZERO fotbal la Medias! Pas GRESIT pentru Dan Petrescu inaintea duelului cu FCSB | Sport.ro

Gaz Metan Medias - CFR 1907 Cluj - CASA Liga 1 - 09 mar 2020

Claudiu Petrila, încurcat de statistică după Gaz Metan – CFR Cluj: ”Nu știu  dacă sunt cel mai bun marcator!”
Claudiu Petrila, încurcat de statistică după Gaz Metan – CFR Cluj: ”Nu știu dacă sunt cel mai bun marcator!”

CFR Cluj - Gaz Metan 2-1. Ardelenii își continuă marșul în Liga 1, după ce  au fost conduși de trupa lui Ilie Poenaru
CFR Cluj - Gaz Metan 2-1. Ardelenii își continuă marșul în Liga 1, după ce au fost conduși de trupa lui Ilie Poenaru

CFR Cluj a învins Gaz Metan Mediaş, scor 6-0,... | News.ro