Home

Unmanned fel arc fotbal mioveni cfr cluj Faceți un nume Neajutorare ceai

CFR 1907 | CS MIOVENI – CFR CLUJ 0-1

CS Mioveni - CFR Cluj 0-1 | Șumudică obține 4 victorii în Liga 1 și o duce  pe CFR pe primul loc | Sport.ro
CS Mioveni - CFR Cluj 0-1 | Șumudică obține 4 victorii în Liga 1 și o duce pe CFR pe primul loc | Sport.ro

LIVE TEXT: CS Mioveni - CFR Cluj, ora 18:00! Campioana este condamnată să  învingă ”lanterna roșie” din Superligă!
LIVE TEXT: CS Mioveni - CFR Cluj, ora 18:00! Campioana este condamnată să învingă ”lanterna roșie” din Superligă!

CFR Cluj - Mioveni 4-2. Debeljuh, dublă, Deac și Hoban au înscris pentru  gazde, Bogdan Rusu de două ori pentru argeșeni. Video - Fanatik.ro
CFR Cluj - Mioveni 4-2. Debeljuh, dublă, Deac și Hoban au înscris pentru gazde, Bogdan Rusu de două ori pentru argeșeni. Video - Fanatik.ro

CS Mioveni - CFR Cluj 0-1. Trupa lui Dan Petrescu a dat lovitura în minutul  87, la singurul șut pe poartă! Campioana a urcat pe locul 2, peste Rapid -  Antena Sport
CS Mioveni - CFR Cluj 0-1. Trupa lui Dan Petrescu a dat lovitura în minutul 87, la singurul șut pe poartă! Campioana a urcat pe locul 2, peste Rapid - Antena Sport

Recenzii negative pentru meciul CS Mioveni - CFR Cluj

B365 - CUPA ROMÂNIEI CS MIOVENI - CFR CLUJ SCOR FINAL 3 - 4: Victorie cu  scandal pentru CFR Cluj •
B365 - CUPA ROMÂNIEI CS MIOVENI - CFR CLUJ SCOR FINAL 3 - 4: Victorie cu scandal pentru CFR Cluj •

CS Mioveni - CFR Cluj, etapa 4 din Liga 1, live

CS Mioveni - CFR Cluj 0-1. Victorie cu scandal pentru campioana României.  Oaspeții au câștigat cu un gol din ofsaid: „Rușine să vă fie!”
CS Mioveni - CFR Cluj 0-1. Victorie cu scandal pentru campioana României. Oaspeții au câștigat cu un gol din ofsaid: „Rușine să vă fie!”

CS Mioveni - CFR Cluj 0-1 | Malele i-a salvat pe oaspeți pe final de meci.  Ardelenii obțin trei puncte după un meci greu | Sport.ro
CS Mioveni - CFR Cluj 0-1 | Malele i-a salvat pe oaspeți pe final de meci. Ardelenii obțin trei puncte după un meci greu | Sport.ro

CFR Cluj - CS Mioveni, în etapa #19, live

Ziua de Cluj | CFR Cluj - CS Mioveni, ultimul joc al campioanei înainte de  pauza competițională
Ziua de Cluj | CFR Cluj - CS Mioveni, ultimul joc al campioanei înainte de pauza competițională

Fotbal: CFR Cluj - CS Mioveni 4-2, în Superligă | AGERPRES • Actualizează  lumea.
Fotbal: CFR Cluj - CS Mioveni 4-2, în Superligă | AGERPRES • Actualizează lumea.

Beznă 30 de minute la CFR Cluj. Campioana, la un pas să piardă meciul cu  Mioveni
Beznă 30 de minute la CFR Cluj. Campioana, la un pas să piardă meciul cu Mioveni

VIDEO | CS Mioveni - CFR Cluj 0-1. Victorie muncită de echipa lui Dan  Petrescu! Meci confuz din cauza fazelor de arbitraj
VIDEO | CS Mioveni - CFR Cluj 0-1. Victorie muncită de echipa lui Dan Petrescu! Meci confuz din cauza fazelor de arbitraj

Superliga | Etapa 3: CFR Cluj - CS Mioveni, astăzi, ora 21.30

CFR Cluj v CS Mioveni - SuperLiga Flavius Croitoru goalkeeper of CS Mioveni  in action during the
CFR Cluj v CS Mioveni - SuperLiga Flavius Croitoru goalkeeper of CS Mioveni in action during the

Video | Moment de derută în CS Mioveni - CFR Cluj! Un mic fan a intrat pe  teren, dar nu i-a băgat în seamă pe jucători
Video | Moment de derută în CS Mioveni - CFR Cluj! Un mic fan a intrat pe teren, dar nu i-a băgat în seamă pe jucători

CS Mioveni - CFR Cluj 0-1, în etapa 18 a Superlgii

CFR Cluj, victorie cu emoții la Mioveni! Campioana României a fost ținută  în șah de ultima clasată în SuperLigă - Eurosport
CFR Cluj, victorie cu emoții la Mioveni! Campioana României a fost ținută în șah de ultima clasată în SuperLigă - Eurosport

CS Mioveni - CFR 0-1. Malele aduce cele 3 puncte, dar arbitrajul a fost  dezastruos
CS Mioveni - CFR 0-1. Malele aduce cele 3 puncte, dar arbitrajul a fost dezastruos

CS Mioveni, reacție dură după înfrângerea cu CFR Cluj! Acuză arbitrajul și  amenință cu retragerea din campionat - Eurosport
CS Mioveni, reacție dură după înfrângerea cu CFR Cluj! Acuză arbitrajul și amenință cu retragerea din campionat - Eurosport