Home

Custode mărturie Inceputul meci brazilia croatia substanță conservantă merge Anual

Brazilia, eliminată de la CM Fotbal după penalty-uri contra Croației /  Croația, calificată în semifinale
Brazilia, eliminată de la CM Fotbal după penalty-uri contra Croației / Croația, calificată în semifinale

CM Qatar: Croaţia şi Brazilia, calificate în sferturi | Radio România Reșița

Croația – Brazilia 1-1, 4-2 la loviturile de departajare, în sferturile de  finală de la Campionatul Mondial 2022. Dominik Livakovic, ales din nou omul  meciului. Update - Fanatik.ro
Croația – Brazilia 1-1, 4-2 la loviturile de departajare, în sferturile de finală de la Campionatul Mondial 2022. Dominik Livakovic, ales din nou omul meciului. Update - Fanatik.ro

Șoc la Mondiale: Brazilia, eliminată în "sferturi"! La fotbal, Croația și-a  întins Spațiul Schengen până în America de Sud! - Ziariștii
Șoc la Mondiale: Brazilia, eliminată în "sferturi"! La fotbal, Croația și-a întins Spațiul Schengen până în America de Sud! - Ziariștii

Scene emoționante cu Luka Modric și Casemiro!

Performanţă uriaşă reuşită de Neymar în partida cu Croaţia! Ce record a  egalat în meciul în urma căruia Brazilia a fost eliminată de la Cupa  Mondială
Performanţă uriaşă reuşită de Neymar în partida cu Croaţia! Ce record a egalat în meciul în urma căruia Brazilia a fost eliminată de la Cupa Mondială

Moment uluitor la Cupa Mondială. Brazilienii sunt în lacrimi, croații s-au  calificat în semifinale. Marquinhos a trimis în bară lovitura decisivă -  Playtech Știri
Moment uluitor la Cupa Mondială. Brazilienii sunt în lacrimi, croații s-au calificat în semifinale. Marquinhos a trimis în bară lovitura decisivă - Playtech Știri

Croaţia - Brazilia Live Video Online în sferturile de finală Mondial din  Qatar
Croaţia - Brazilia Live Video Online în sferturile de finală Mondial din Qatar

Croația - Brazilia 1-1, 4-2 d.pen. » Croația, prima semifinalistă de la  Campionatul Mondial
Croația - Brazilia 1-1, 4-2 d.pen. » Croația, prima semifinalistă de la Campionatul Mondial

CM 2014. Brazilia–Croația, 3-1 în primul meci al campionatului mondial de  fotbal | Digi24
CM 2014. Brazilia–Croația, 3-1 în primul meci al campionatului mondial de fotbal | Digi24

CROAȚIA vs. BRAZILIA. Sud-americanii sunt neînvinși în fața croaților, dar  au fost umiliți de iugoslavi | Sport.ro
CROAȚIA vs. BRAZILIA. Sud-americanii sunt neînvinși în fața croaților, dar au fost umiliți de iugoslavi | Sport.ro

Campionatul Mondial. Croația a eliminat Brazilia și s-a calificat în  semifinale. O nouă lovitură dată de vicecampionii lumii - Evenimentul Zilei
Campionatul Mondial. Croația a eliminat Brazilia și s-a calificat în semifinale. O nouă lovitură dată de vicecampionii lumii - Evenimentul Zilei

Modric s-a dus direct la Rodrygo după ce Croaț

Cupa Mondială: Brazilia - Coreea de Sud 4-1. Sud-americanii au rezolvat  meciul încă din prima repriză. Japonia - Croaţia 1-1 (2-4 după  penalty-uri)! Cele două câştigătoare de luni se vor întâlni în sferturi
Cupa Mondială: Brazilia - Coreea de Sud 4-1. Sud-americanii au rezolvat meciul încă din prima repriză. Japonia - Croaţia 1-1 (2-4 după penalty-uri)! Cele două câştigătoare de luni se vor întâlni în sferturi

Croația a reușit imposibilul în fața Braziliei! Nicio echipă nu a mai  izbutit asta la Cupa Mondială - Eurosport
Croația a reușit imposibilul în fața Braziliei! Nicio echipă nu a mai izbutit asta la Cupa Mondială - Eurosport

CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL 2014. Brazilia - Croatia 3 -1. Turneul final  a debutat cu un autogol si un penalti controversat - Stirileprotv.ro
CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL 2014. Brazilia - Croatia 3 -1. Turneul final a debutat cu un autogol si un penalti controversat - Stirileprotv.ro

We Love Sport CM 2022 CROAȚIA - BRAZILIA 1-1, 4-2 d.l.d. | Dominik cel Mare

Croația - Brazilia 1-1. Livakovic stopează în sferturi drumul principalei  favorite la câștigarea Mondialului 2022
Croația - Brazilia 1-1. Livakovic stopează în sferturi drumul principalei favorite la câștigarea Mondialului 2022

Croația, sancționată de FIFA înaintea meciului din sferturile Mondialului,  cu Brazilia. Ce decizie a fost luată - Eurosport
Croația, sancționată de FIFA înaintea meciului din sferturile Mondialului, cu Brazilia. Ce decizie a fost luată - Eurosport

BRAZILIA - CROAŢIA 0-0 (1-1 după prelungiri, 2-4 după lovituri de la 11  metri) Dramatism total, Livakovic i-a dus pe croaţi în semifinale -  09.12.2022 | BURSA.RO
BRAZILIA - CROAŢIA 0-0 (1-1 după prelungiri, 2-4 după lovituri de la 11 metri) Dramatism total, Livakovic i-a dus pe croaţi în semifinale - 09.12.2022 | BURSA.RO